KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 12376314
nr 1237 6314
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Grafiskt blad, Hästar, signerad i trycket. Motivet: 20x27
Utrop:
400 kr
måndag 25 februari 2019
kl 18:22:22
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund